More about us

1996 yılında kurulan ve Bilgi Teknolojileri sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş ATM Bilgisayar, sistem entegrasyon çalışmalarından veri yönetimi ve konsolidasyona, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümlerine, fiziksel altyapı çözümlerinden internet ve lokal güvenlik çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

Günümüzde yeni ekonomik düzenle birlikte artan rekabet koşulları altında verimli olabilmek için kuruluşlar artık Bilişim Teknolojilerini daha yakından takip etmek ve iş akışlarına entegre etmek zorundalar. ATM Bilgisayar olarak bu ihtiyaçları yakından takip ederek dünya lideri firmaların ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

Dünyadaki en yeni teknolojileri takip edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe, çözüm ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize özel anahtar teslimi çözümler üretiyoruz. Entegre Akıl felsefesiyle yola çıkarak kurumsal BT çözümlerinde, yaptığı işleri en iyi yapmak, konusunda en önde olmayı hedefleyen vizyon ile kaliteli insan kaynağı ve çalışan memnuniyeti ile çalışarak müşteri memnuniyeti ve sadakati yaratmayı hedefliyoruz. Projelendirme aşamasından destek hizmetlerimize sürekli sizlerle birlikte olan, çözümlerimiz ile süreçlerinizi mükemmelleştiren, sizlere rekabet avantajı sağlayan, verimliliğinizi attıran ve en önemlisi yaşam boyu iş ortağınız olmak hedefi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.